Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#76 2016-04-05 21:02:44

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
MacintoshFirefox 45.0

Odp: Bank i teren niedaleko banku

Przewracam oczami, boże ja to mam dopiero szczęście, serio ten facet to jakaś ciota.- Nazywam się Juliett Falls i jestem studentką drugiego roku medycyny.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#77 2016-04-05 21:16:45

Lewis Steward
Pan Królik
Dołączył: 2016-03-30
Liczba postów: 1,150
Klasa: Dobrzy
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Bank i teren niedaleko banku

- Dobrze wiedzieć na przyszłość. - ruszam dalej i włączam "What is love?" Same nudy w radiu. Nic ciekawego.


It all starts with a dream
The dawn of a new day
original.gif

Offline

#78 2016-04-05 21:33:56

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
MacintoshFirefox 45.0

Odp: Bank i teren niedaleko banku

- A może byś mi się przedstawił?- przewróciłam oczami.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#79 2016-04-05 21:40:30

Lewis Steward
Pan Królik
Dołączył: 2016-03-30
Liczba postów: 1,150
Klasa: Dobrzy
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Bank i teren niedaleko banku

- Lewis. - uśmiecham się i zatrzymuję samochód. - Jesteśmy na miejscu.


It all starts with a dream
The dawn of a new day
original.gif

Offline

#80 2016-04-05 21:43:57

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
MacintoshFirefox 45.0

Odp: Bank i teren niedaleko banku

- Nareszcie.- westchnęłam z ulgą. Dłużej bym w aucie z tym człowiekiem nie wytrzymała.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pssmofficial - aoc2-polska - fhjfjjh - buffalolandv2 - miasto-chelmza