Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#101 2016-05-27 18:31:27

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 46.0

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

- Moja przyjaciółka Calliope.- uśmiechnęłam się i zalałam herbaty.-Słodzisz?


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#102 2016-05-27 18:34:06

Skylar Knight
Reporterzeł
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 354
AndroidChrome 50.0.2661.89

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

- Ma ciekawe oczy... - mruknęłam do siebie. - Tak, jedną łyżeczkę - odparłam odkładając fotografie. Usiadłam na kanapie i zaczęłam przyglądać się stosom książek.
- Studiujesz?


Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc.

tumblr_inline_mvb5k6kSDM1s3m2fo.gif

Offline

#103 2016-05-27 18:52:33

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 46.0

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

Posłodziłam herbaty i zaniosłam je na stolik obok kanapy.- Taak, studiuje medycynę.- kiwnęłam głową i siadłam na kanapie.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#104 2016-05-27 18:53:55

Skylar Knight
Reporterzeł
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 354
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

- Czyli przyszła lekarka? - pytam z uśmiechem. - Powodzenia. Ponoć rodzice zawsze chcą mieć dzieci lekarzy.


Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc.

tumblr_inline_mvb5k6kSDM1s3m2fo.gif

Offline

#105 2016-05-27 19:01:26

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 46.0

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

-A dziękuje, moi zawsze chcieli bym była prawnikiem i prawie już byłam na studiach prawniczych ale się w ostatniej chwili wycofałam.- stwierdzam z uśmiechem.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#106 2016-05-27 19:05:52

Skylar Knight
Reporterzeł
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 354
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Mieszkanie Juliett Falls

- Ja od zawsze chciałam pisać - śmieje się. - W Gotham od małego widziałam bohaterów i zawsze ich podziwiałam. Nim skończyłam podstawówkę wiedziałam, że to muszę robić.


Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc.

tumblr_inline_mvb5k6kSDM1s3m2fo.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wolfcity - konfederacjaptb - fsfsfs - polskithuglife - e-life-mta