Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#26 2016-10-12 23:27:12

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Lodziarnia

Wybucham śmiechem.- Hmm nie używam brązowego pudru więc nie sądzę- kręcę głową roześmiana i rozsmarowuję mu na czole lód prosto z rożka, nie bawiąc się tym razem w łyżeczki.- Chciałeś wojny kochanie? To ją masz.- chichoczę.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#27 2016-10-12 23:44:03

Jeremiah Lawrence
TATUSIEK / Jeremy
Skąd: Central City
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 366
Wiek: 49/24
WindowsInternet Explorer 11.0

Odp: Lodziarnia

Zjadam loda i cały upaćkany podnoszę się z miejsca.
- A chciałem - rzucam i podnoszę ją z miejsca, przerzucając sobie przez ramie i trzymając ją za nogi. - Nadal chcesz walczyć?
Wychodzę z pomieszczenia, szczerząc się do ludzi, którzy patrzą na mnie zdziwieni.


tumblr_static_4sddjz9iuzy88cscs8okwogcg_2048_v2.gif

Offline

#28 2016-10-12 23:47:45

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Lodziarnia

- Co ty zamierzasz zrobić?- marszczę brwi, patrząc w dół.- Oprócz, podnoszenia mnie z miejsca jak jakiegoś mebla który można przestawić.- śmieję się.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#29 2016-10-12 23:49:40

Jeremiah Lawrence
TATUSIEK / Jeremy
Skąd: Central City
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 366
Wiek: 49/24
WindowsInternet Explorer 11.0

Odp: Lodziarnia

- Raczej jak worek ziemniaków - poprawiam. - A zobaczysz. Ale najpierw... będę musiał zmyć z siebie to coś. - Nadal czuję jak lepi mi się twarz.


tumblr_static_4sddjz9iuzy88cscs8okwogcg_2048_v2.gif

Offline

#30 2016-10-12 23:55:02

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Lodziarnia

- Pff wiem, że przytyło mi się trochę po ciąży, ale bez przesady. Nie porównuj mnie do worka kartofli.- śmieję po czym dodaję.- Czyżbyś się wstydził tak pokazać, Panie Lawrence?


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hekatomba - leaglife - lagcraft - testforesnetue - bytom-hyde