Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#276 2016-02-02 05:08:51

Alex Terry
Nadworny Grafik ♥
Skąd: Karolina
Dołączył: 2016-01-05
Liczba postów: 811
Klasa: 3
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.97

Odp: Jadalnia

Odkąd weszłam do jadalni nie odezwałam się ani słowem. Nie mam w ogóle apetytu dla tego jedynie piję gorącą herbatę z cytryną i cukrem, a przy okazji przysłuchuję się rozmowom prowadzonym między kandydatkami, a królową.
Biorę głęboki oddech  i unoszę wzrok lecz po chwili znów go opuszczam. Nie chcę aby król lub królowa zobaczyli mój strach. Wstydzę się tego i choć jeszcze zaledwie tydzień temu bardzo chciałam ich poznać dziś nie jestem przekonana czy dała bym radę stanąć z nimi twarzą w twarz.


Może nie płaczę, ale to boli. Może nie mówię, ale czuję. Może nie pokazuję, ale mi zależy...

                                                   

x

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
opojogoterra - polandstoriesmta - pisupisu - weightlessbutterfly - polskiserwerrpg-psrpg