Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#201 2016-03-06 12:25:27

Bella Thornes
Księżniczka
Dołączył: 2016-02-02
Liczba postów: 144
Klasa: 1
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Schron podziemny

Milczałam... czułam się jak piąte koło i wozu... chciałam z jednej strony przytulić Maxa i powiedzieć, że mi mógł o wszystkim powiedzieć a z drugiej strony mam ochotę na prawdę mocno mu przywalić. Nie wiem dla czego ale przypominała mi się moja rodzona, mama i tata a potem jak patrzyłam jak umierają. Spojrzałam na Maxa.
-Wiesz, że mogłeś mi o tym powiedzieć...-Wstałam. Poprawiłam sukienkę i ruszyłam do wyjścia. Wzięłam gitarę. I odwróciłam się jeszcze do nich.- A. I jesteś idiotą bracie.- Kiedy tylko wyszłam łzy zaczęły mi wpływać po policzkach... czemu akurat teraz wspomnienia wróciły? No dla czego?! Poszłam do sali muzyczno tanecznej.


"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
tumblr_inline_n6tsweHY7H1sahtnr.gif

Offline

#202 2016-03-06 13:25:18

Madeline Rosenberg
Kandydatka
Skąd: Likely
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 290
Klasa: 3
MacintoshSafari 9537.53

Odp: Schron podziemny

Czułam się… Nieswojo. Jakbym nie powinna tu być... Spojrzałam wymownie na Mageli i wyszłyśmy ze schronu.


"Czasem bunt to skorupka, kryjąca w środku delikatną i wrażliwą osobę."
blonde-hair-taylor-momsen-Favim.com-232447.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pisupisu - starsipanowie - opojogoterra - pro-ana - polskiserwerrpg-psrpg