Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#1 2016-07-24 12:08:45

Andrea Jane Castell
Andrzejek
Dołączył: 2016-05-01
Liczba postów: 241
AndroidChrome 28.0.1500.94

Tymczasowy pokój Andrei

Budzi mnie dzwonek telefonu. Kto do diabła... Telefon pałacowy. Pewnie Fabian. Ale czemu o takiej godzinie? Która moze być? Trzecia nad ranem?
Mimo wszystko odbieram
-Dzień Dobry, wasza wysokość...- przerażony głos dziewczyny.
Pokojówka. Jak jakaś marna pokojówka śmie mnie budzić?!!
-Atak- mówi nieskładnie- Był atak i rebelianci, ale nie tacy zwykli. Gwardzistów nie ma, znaczy byli, ale
-Opanuj się, dziewucho! - krzyczę w słuchawkę. Niczego nie rozumiem z jej raportu.
Słyszę, że bierze głęboki oddech.
-Zaatakowani palac. Wszyscy gwardziści poza jednym(drugiego jeszcze nie znaleźli) zniknęli. To nie byli zwykli rebelianci. Nie wiemy, gdzie są kandydatki, chyba gdzieś się pochowały. Nie wiemy, co z księciem.  Dzwonię do Waszej Wysokosci ze schronu, więc...
-Natychmiast,  wyjdźcie ze schronu! Macie znaleźć Fabiana, mam być żywy i zdrowy. Kandydatki tez najlepiej znaleźć, ale nie wychodzić poza pałac. Nie wpuszczać nikogo, nie wypuszczać nikogo. Stan kandydatek dowolny, ale wszystkie mają być. Czekam na telefon z raportem. Cała służba ma natychmiast opuścić schrony!
Idę poinformować o wszystkim Maren. Biorę telefon ze sobą, niech dzwonią jak najszybciej,


tumblr_lvoz3jbsfi1r3xdoj.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lagcraft - leaglife - e-life-mta - frankowie - koralowa13