Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#76 2016-10-13 00:59:31

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Molo

Otwieram szeroko oczy i mrugam kilkakrotnie. Matko to się nie dzieję naprawdę. Jestem w tak ogromnym szoku, że mogę wydusić z siebie żadnego słowa ani dźwięku.Zakrywam usta dłonią nadal mrugając. Po chwili mija największy szok i orientuję się, że to się dzieję naprawdę i mężczyzna którego kocham najbardziej na świecie właśnie mi się oświadczył.- O mój Boże.- mówię cicho po raz pierwszy rozglądając się dookoła. Co raz więcej ludzi się na nas patrzy.- Taak!- mówię z entuzjazmem o którym bym się, nie podejrzewała i rzucam mu się na szyję jak to bywa w komediach romantycznych.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#77 2016-10-13 01:03:06

Jeremiah Lawrence
TATUSIEK / Jeremy
Skąd: Central City
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 366
Wiek: 49/24
WindowsInternet Explorer 11.0

Odp: Molo

Jestem trochę zaskoczony. Poszło lepiej, niż się spodziewałem po oświadczynach w wodzie i umazaniu się lodami czekoladowymi.
Obejmuje Juliett i wtulam twarz w jej włosy.
- Mamy obserwatorów - mruczę jej do ucha.
Przenoszę ją w wodzie kawałek dalej pod molo, żeby nikt nas nie widział.
- Kocham cię - mówię po prostu, bo więcej nie umiem z siebie wydusić.


tumblr_static_4sddjz9iuzy88cscs8okwogcg_2048_v2.gif

Offline

#78 2016-10-13 01:10:20

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Molo

- Ja ciebie też.- uśmiecham się lekko wciąż w lekkim szoku i ocieram wierzchem dłoni łzę z policzka.- Matko aż się popłakałam z wrażenia.- mówię i wyciągam w jego stronę dłoń aby założył mi pierścionek.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#79 2016-10-13 01:15:02

Jeremiah Lawrence
TATUSIEK / Jeremy
Skąd: Central City
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 366
Wiek: 49/24
WindowsInternet Explorer 11.0

Odp: Molo

Delikatnie zakładam jej pierścionek na palec.
- Przepraszam, że nie klęknąłem. I że nie byłem w smokingu i z bukietem róż - mówię, uśmiechając się lekko.


tumblr_static_4sddjz9iuzy88cscs8okwogcg_2048_v2.gif

Offline

#80 2016-10-13 01:20:06

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Molo

- To nie byłyby oświadczyny w twoim stylu. Zdecydowanie wolę twoją wersję sprzed kilku minut-  stwierdzam z uśmiechem i przyglądam się mojej dłoni którą zdobi teraz pierścionek oznajmiający wszystkim, że jestem zajęta na zawsze.- Śliczny, sam wybierałeś?


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

#81 2016-10-13 01:23:07

Jeremiah Lawrence
TATUSIEK / Jeremy
Skąd: Central City
Dołączył: 2016-04-30
Liczba postów: 366
Wiek: 49/24
WindowsInternet Explorer 11.0

Odp: Molo

- Pewnie. - Patrzy na mnie tym wzrokiem, mówiącym... wszystko. Przewracam oczami. - Lio mi pomogła. Kiedyś przymierzałyście razem pierścionki czy coś i zapamiętała rozmiar twojego. Pamięć fotograficzna się czasem przydaje. - Unoszę kącik ust. - Wybraliśmy go razem. Ale oczywiście ja miałem decydujący głos.


tumblr_static_4sddjz9iuzy88cscs8okwogcg_2048_v2.gif

Offline

#82 2016-10-13 01:28:08

Juliett Lawrence
MAMUŚKA / Mumia Toaletowa
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 768
Klasa: Dobrzy
WindowsFirefox 49.0

Odp: Molo

- Macie bardzo dobry gust.- śmieję się.- Jezu wciąż nie wierzę, że to zrobiłeś.- mówię cicho i wtulam się w niego.


My name is Juliett Falls and I am the blondest women alive. To the outside world I'm an ordinary nurse, but secretly, with the help of my friends in Agency, I use my blonde hair to fight crimes and find other metahumans like me. I didn’t hunt anyone, but in doing so, I opened up my blonde hair to new threats. And i'm the only one blonde enough to stop them. I am.. CURARIE.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kappaspeak24 - lagcraft - e-life-mta - koralowa13 - hekatomba