Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#1 2016-01-13 15:16:03

Książe Luke
Książe ♥
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 24
Klasa: 1
AndroidChrome 38.0.2125.102

wstęp że strony księcia...

To dziś. Dziś dowiem się jak się nazywa 12 dziewcząt, które będą walczyć o moją rękę. Ciekawe skąd będą, ile będą miały lat i czym się zajmują. 12 dziewczyn. Myślałem, że to stanie się trochę później... może trudno w to uwierzyć ale się boję.


Za chwilę rozpocznie się Biuletyn. Przez cały dzień rodzice, brat, kuzyn i nawet siostra mówili mi, że wszystko będzie dobrze. Przed dzisiejszym wydaniem Biuletynu denerwuje się jak nigdy.
-Wszystko będzie dobrze. Jak coś to patrz na mnie.- poruszał mnie James- mój kuzyn.
- Jasne.- powiedziałem tylko bo musieliśmy już zajmować miejsca. Byłem trochę nie przytomny przez większość programu. Kiedy Wertin, prezenter zapowiedział mnie wziąłem głęboki oddech i wstałem uśmiechnięty.
- Witam Książę! Jak sie czujesz?- przywitał mnie Wertin.
-Witaj Wertinie. Jestem troche zdenerwowany ale dobrej myśli. Wiem, że nie długo poznam 12 dziewcząt a jedna z nich będzie tą z którą spędze resztę życia.- odpowiedziałem spokojnie.
- Na pewno będzie idealna.- rzekł prowadzący.
- no dobrze... to może przejdę do ogłaszania kandydatek.- ukłoniłem się lekko i podszedłem do kuli z kopertami kandydatek. Wyciągnąłem pierwszą.
-Lesslie Green, Fennley, czwórka.- no to zacząłem. Chyba łatwo ja zapomietam... mało dziewczyn ma takie włosy... no chyba, że przedłużą jej włosy pierwszego dnia ale powinienem ją rozpoznać.
-Mageli Writer, Clermont, trójka.- druga dziewczyna. Na trójkę wygląda trochę sztucznie ale może to tylko przez to zdjęcie.
-Alex Terry, Karolina, trójka.- druga trójka. Uśmiech jak u... muszę przestać o niej myśleć...
-Claire Winlest, St. Georgia, szóstka.- szóstka? No nie mam nic przeciwko ale trzeba przyznać, że to rzadko się zdarzało a dziewczyna brzydka nie jest...
- Alyson Halowey, Midston, czwórka.- pokazałem kolejne zdjęcie widowni. Blondynka, ciemnooka z ładnym uśmiechem.
-Cynthia Cavendish, Kolumbia, trójka.- połowa kopert za mną. Wygląda na słodką i miłą.
-Awara Aliquid, Atlin, szóstka.- znowu mnie to trochę zdziwiło. Nie było ani jednej piątki jeszcze a były szóstki. Ale trzeba przyznać, że dziewczyna była ładna.
-Katherine Rhodes, Angeles, dwójka.- kojarzyłem ją. Albo przynajmniej jej rodziców bo nazwisko było mi znane. Ma śliczne oczy, przypominają mi moją... znaczy... już nie... no... eh... dobra kolejna
-Harmony Wells, Honduragua, siódemka.- zamurowało mnie trochę. Wyglądała inaczej... widać było, że dużo musiała przejść. Nie pamiętam kiedy jakaś siódemka została wylosowała do Eliminacji. Szóstki już zdarzały się rzadko. Otrząsnołem się i szybko wyciągnąłem kolejną kopertę.
-Camile Rayson, Kent, czwórka.- ogłosiłem. Nie zdziwiłem się. Kolejna czwórka. Ciemne długie włosy rzucają się w oczy.
-Madeline Rosenberg, Likely, trójka.- to była ostatnia. Miała śliczny uśmiech na zdięciu. Szczery i słodki. Spojrzałem do kamery D.
- Od jutra będą panie przygotowywane do przyjazdu do pałacu. A teraz mogą Panie świętować wraz z rodzinami.- powiedziałem i doszedłem na swoje miejsce. To oddziałów się potem jakoś mnie nie interesowało. Włączyłem się. Szóstki, siódemki, czwórka, trójki a nawet dwójki ale nie było piątek... pierwszy raz. Zasnatawiałem się dla czego.

Wróciłem do pokoju. Zjadłem tam kolację. Od jutra się zacznie. Nic nie będzie takie jak przedtem. Muszę odpocząć i przemyśleć wszystko. Wziąłem długą kompiel i poszedłem spać. Nie miałem w planach myśleć dzisiaj już o Eliminacjach.


---------------------------------------------------
Tak wiem okropne... ale weźcie pod uwagę, że chłopak nie może wychwalac włosów dziewczyny xD ani mówić, że wygląda jak księżniczka nawet jej nie znając xD i... weźcie pod uwage to, że mam problemu że zdrowiem i pisałam to w szpitalu ;-;


"Potrafimy kochać i marzyć
dla tego wszyscy jesteśmy zwycięzcami"
giphy.gif

Offline

#2 2016-01-14 23:14:48

Alex Terry
Nadworny Grafik ♥
Skąd: Karolina
Dołączył: 2016-01-05
Liczba postów: 811
Klasa: 3
Windows 8.1Chrome 47.0.2526.106

Odp: wstęp że strony księcia...

LIST NADWORNEGO GRAFIKA:
Mój drogi książę...  Mam niesamowity przywilej i mogę zerkać do twojej głowy. A dzięki temu zdaniu: "-Alex Terry, Karolina, trójka.- druga trójka. Uśmiech jak u... muszę przestać o niej myśleć..." naprawdę cię polubiłam i teraz rozumiem co widzi w tobie Alex. Dzięki temu zdaniu również prawie nie pękłam ze śmiechu. Dziękuje ci za dobry humor.
Z wielkim poważaniem Nadworny Grafik


Może nie płaczę, ale to boli. Może nie mówię, ale czuję. Może nie pokazuję, ale mi zależy...

                                                   

x

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pablocraftt - swiatnaukowcow - hajsownicygimpera - schave - yourgame