Wybrane

Eliminacje. To już nie zabawa. W pogoni za władzą i miłością wszyscy są zdolni do najróżniejszych czynów. Nie zawsze są one dobre. Czasem w człowieku budzą się najgorsze instynkty...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Proszę dodanie zdjęcia swojej postaci jako avatara/ zdj profilowe oraz proszę aby loginem było imię i nazwisko kandydatki. Pozdrawiam

#276 2016-03-21 15:20:22

Sophie Dean
Córka Kucharza
Dołączył: 2016-03-06
Liczba postów: 232
Klasa: 6
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.87

Odp: Kuchnia

- Nie chce się na ten temat wypowiadać. - mówię beznamiętnie i przekładam ciasto do miski po czym zakrywam je folią. - A teraz wybacz. Jestem zmęczona po całym dniu pracy. - zdejmuję fartuch i myję ręce. - Dobranoc. - wychodzę z kuchni.
Mam wrażenie, że zaraz wybuchnę. Zaciskam mocno powieki. Nie będę przecież płakać! Szybkim krokiem przemierzam korytarze.


Nie ważne co mówią inni ważne, że ty wiesz co w życiu tak na prawdę się liczy.

quotnow-is-goodquot.gif

Offline

#277 2016-03-21 15:29:33

Katherine Rhodes
Admin ♥
Skąd: Angeles
Dołączył: 2016-01-05
Liczba postów: 584
Klasa: 2
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Kuchnia

Przewróciłam oczami i chwyciłam kubek z herbatą, może tym razem uda mi się zasnąć. W drodze do pokoju zaczęłam się zastanawiać, czemu Sophie tak zareagowała, przecież są tylko przyjaciółmi i powinna się cieszyć z szczęścia przyjaciela...



"People cry, not because they’re weak. It’s because they’ve been strong for too long."
tumblr_o1do2loRqk1v5bydzo2_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
swietokrzyskiekoniemechaniczne - galaxyrpg - freeforum - cs-haze - antycznekrolestwokatalonii